Spread betting finansowy – wciąż podatek efektywny sposób przygotowują się swojego portfela

Spread betting finansowy – wciąż podatek efektywny sposób przygotowują się swojego portfela

 

Wielka Brytania jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych, a jednym z najnowszych odcinków wzrostu na tym rynku jest spread betting, które od skromnych początków w 1980 roku, jest obecnie rośnie w tempie pęcherzy.

Niektórzy operatorzy platform spread betting no są tak duże, że obecnie są one notowane na londyńskiej giełdy.

Okoliczności różnią się od kraju do kraju, ale Uzasadnieniem tej formy handlu jest okazja, aby wykorzystać małą ilość pieniędzy, aby kontrolować nieproporcjonalnie dużą ilość akcji lub oszustwo innych instrumentów finansowych, w bardzo efektywny podatkowo sposób. (W Wielkiej Brytanii zakłady są wolne zarówno opłaty skarbowej i podatku od zysków kapitałowych). daje również możliwość zarabiać na czymś, co jest spadkiem cen. Z drugiej jednak strony, element dźwigni zapewnia, że ​​wszelkie straty są również nieproporcjonalnie duże w porównaniu z sumą pieniędzy rozplanowany.

Chociaż technicznie klasyfikowane jako hazard, spread betting finansowy nie jest regulowana w Wielkiej Brytanii przez Gambling Commission, ale przez Financial Services Authority, którzy są prawdopodobnie bardziej skłonni do uznania go jako spekulacje.

spread betting może być używany do kopii swoich przeczuć w różnego rodzaju instrumenty finansowe, takie jak akcje, towary i waluty. Wielu inwestorów używać go w celu zabezpieczenia pełni różne informacje opłacone inwestycje na tych rynkach.

Bukmacher oraz zobowiązanie do przestrzegania zakład

W najprostszej formie, spread zakład to zakład, że instrument ma zamiar iść w górę lub w dół w cenie o wystarczającej na pokrycie marginesu „spread” lub różnicę między ceną kupna i sprzedaży. Marża ta jest zysk osiągany przez operatora platformy spread betting, oszustwo.net/bet365/ który został wybrany. Zainteresowana firma skutecznie działa jak bukmachera i podejmowanie uczcić swój zakład, jeśli chodzi dobrze.

Aby zilustrować, jak spread bet może działać w praktyce, załóżmy, nasz gracz oczekuje akcji Vodafone wzrośnie z ich obecnej cenie 170p i 171p sprzedaży zakupu. Gdyby było kupić, powiedzmy, 1.000 akcji giełdy, będzie to kosztować £ 17100 Plus opłata skarbowa i prowizji pośrednika, powiedzmy, w sumie £ 17.200.

Zamiast tego, nasz spread gracz zdecyduje się na „kontrolę” takiej samej ilości akcji, stosując spread bet. Jeśli jego wybrana firma spread betting cytuje 170p oraz 171p do sprzedaży na zakup, on otwiera zakład w 171p Kup za 100 £ za punkt. Jeśli shareprice następnie przenosi się do 180 p sprzedać, kto nie fizycznie kupił 1000 akcji po 172p tym kosztów, uczyniłby £ 800 zysk na £ 17,200 nakładów lub 4,6%.

Tymczasem nasz nieustraszony spread gracz rozjaśniał £ 900

Firma spread betting użył by prosić o złożeniu lub „marginesu” wartości bazowych do pokrycia wszelkich strat i załóżmy na bardzo handlowej akcję jak Vodafone, wymóg ten margines wynosił 10% lub £ 1710. Ma zatem wyczyszczone bardzo zdrowe 53% zwrotu nakładów http://www.oszustwo.net/expekt/ na jego rzeczywistą bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności podatkowej. To wyraźnie pokazuje korzyści z dźwigni lub „uzębienia”, gdy wszystko idzie dobrze.

Druga strona medalu jest taka, że ​​jeśli shareprice spadł o 10% Zamiast tego gracz spread musiałby albo zdecydować się zaakceptować utratę £ 1free Web Content, 710 lub wpłacić kolejną marżę 10% w oczekiwaniu na odzyskanie cen , Są kraje, które nie zalegalizowały spread betting powodu jego niezdolności do nakładania podatków, zwłaszcza jeśli występuje handel online. Do tej pory, nie ma sposobu, by administracja zarabiać na swoich ludzi, którzy wygrywają garnki pieniędzy ze swoich działań w Internecie.

wpeditor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *